Bir kadının hayatındaki her konuda var olmayı ve arkadaşlık etmeyi hedefledik. Bunun için de hayatın her safhasında yerimizi aldık. Kadının cildinin bakımı, makyajı, güzellik sırlarına dair pek çok kişinin sırlarını açığa çıkardık ve paylaştık. Fazla kiloları ile başı belada olan hanımlarımıza en güncel ve önerilen diyet listelerini bulduk. Zayıflama çayları hazırladık. Yemek yapmak ile arası pek iyi olmayan pek çok hanımı mutfak ile barıştırdık. Karınların yanında gözleri de doyurduğunuz sofralarda bir tuzumuz olsun istedik. Gebeliğiniz boyunca sizinle olduk. Ne yemeli nasıl beslenmeli bu süreci nasıl geçirmelisiniz diye düşündük profesyonel cevaplara ulaştık. Ateşi yükselen çocuğunuz için sizinle birlikte biz de endişelendik. Gribe yakalanmayın diye ne yemeli ne içmeliyiz dedik. Sizin için en son teknolojiyi takip ettik. Gündemi birlikte yakaladığınız, sizinle gülüp ağlayan bir arkadaş olmak istedik.

Öylesine yayınlar değil de anlamlı yayınlar yapmayı yeğledik. Kaliteyi uzman yazarlarımızın da katkısıyla hep üst seviyede tuttuk. Kısa vadeli ve uzun vadeli pek çok hedefe sahip olduk. Hedeflerimiz bizi daha başarılı olma yolunda güçlendirdi. Hedeflerimizi gerçekleştirdikçe başarılarımız arttı. Daha çok çalışıyor ve sizin için çıtayı hep üst seviyede tutuyoruz.

Bugün geldiğimiz noktaya bakarsak her gün yeni arkadaşlar ediniyoruz. Ailemiz gün geçtikçe genişliyor. Her gün daha çok insana ulaşıyor, yeni dertlere derman oluyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur. Orgucini.com siz kadınlara değer veren bir web sitesidir.