İnternet ortamında temel hakların kullanılması ve kişisel bilgilerin gizliliğinin sağlanması günümüz dünyasının en önemli gündem maddelerinden birisidir. Gelin hep birlikte bu konuda biz neler yapıyoruz ya da hangi önlemleri alıyoruz buna bakalım.

  • Öncelikle şunun altını kalın harflerle çizelim ki; kendi isteğiniz doğrultusunda bizlerle paylaştığınız bilgilerinizi her türden analiz yapmak üzere kullanabilmekteyiz.
  • Aynı durum, üçüncü şahıslar noktasında geçerli değildir; size ait kişisel bilgileri kesinlikle sitemizde paylaşmayız; başkaca kişi, kuruluş ve kurumlara bilgi aktarımı yapmayız. Ancak üçüncü şahıslarla olan bilgi paylaşımı hususu, belirli yasal düzenlemeler etrafında şekillendirilmiştir. Eğer resmi kurumlar bizlerden kanun ve yönetmeliklere karşı geldiğiniz bilgisini verirse ve kişisel verilerinizi talep ederse bu hususta bilgi paylaşımını yapmakla mükellefiz. Ayrıca site kullanıcılarının güvenliğini tehdit edecek türden bir sıkıntıda ya da bizimle yapmış olduğunuz sözleşmelerin yürümesi noktasında da kişisel bilgilerinizi paylaşmak mecburiyetindeyiz.
  • Sitemizle paylaşmış olduğunuz bilgilerinizi dilediğiniz zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Bununla birlikte sitemizin, Gizlilik Sözleşmesine ve Üyelik Sözleşmesine uymadığınız durumlarda üyeliğinizi askıya almaya ya da silmeye hakkı bulunmaktadır.
  • Sitemize erişim sağlamanız durumunda güvenlik bildirimi bağlamındaki şartlarımızın hepsini kabul ettiğinizi ve bu kurallara uymanın taahhütünü verdiğinizi kabul ederiz.

Sitemizden sağlamış olduğunuz içeriklerin kullanımı hususunda da sitemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır; içerikleri kullanım açısından sorumluluk tamamen sizlere aittir ve hiçbir bizlere hiçbir hukuki isnat yapılamamaktadır

Google adsense reklam sistemini kullanmaktayız. Bu yüzden reklamlar, DoubleClick DART çerezi içermektedir. Dart çerezlerini engellemek ve daha fazla bilgi edinmek için Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını okumanızı tavsiye ediyoruz.